Stalo se přesně to, co jsem očekávala

8. března 2009 v 18:00 | máňa |  Den za dnem
Jsem tu! S radostí Vám všem oznamuji, že jsem dokoukala všechny díly a přečetla všechny kapitoly mangy Naruta, které doposavaď existují, a tak na blog budu mít snad více času.

Předně bych se věnovala Vaším reakcím na můj předchozí článek. Mnoho z Vás se mnou souhlasilo, ale byli i tací, kteří ne. A proto bych se chtěla věnovat a pozastavit se nad jejich reakcemi. Takže to znamená, že Máňulka a její ironistický sarkasmus obohacený nemalou dávkou humoru je tu! (To byl jenom takový trapný úlet. Myslím, že už jste si na to zvykli.)

Dobře. První komentář, který se mnou nesouhlasil:

[8] Tiny tot, 5.2.2009 21:47

50:50 s tebou musím souhlasit. Tahle mánie, ačkoli jsem se do ní taky zařadila a teď z ní vyklouzávám, je otřesná. O filmu se zmiňovat nebudu, výběr herců - ujde, to jest vše. A knížka, mě se knížka líbí, příjde mi výborně napsaná a postavy jsou tam dobře rozvinuté, ale v tom ději s tebou asi budu muset opět souhlasit. Dobrá, přinám se, miluju Cullenovi, jejich vztahy jsou dokonalé, všichni Cullenovi mi příjdou okouzlující a úžasní a to bude téměř vše, co mě na knížce zaujalo. Postavy a styl psaní... =)

Tiny tot se mnou souhlasí napůl. Svůj názor dokázala vyjádřit slušně, ba přímo výborně, a kdo ví, třeba jsem já ten, který se mýlí. Třeba na tý knížce opravdu něco je. Tleskám takovému názoru i jeho autorovi. Víc takových lidí na můj blog...

Pak všem přichází ta horší část, tento komentář:

[15] rozumný hoch, 13.2.2009 19:07

Tak to teda ne ty kurvo, je to nej film a hloubku to má velkou, to si teda piš kotě, to fak nechápu nějaká máňa co se jistou náhodou menuje Máňa tady přece nebude psát takový hnusný řeči o tomdle nejky filmu a knížce!!!!!

Už jenom jméno tohoto rozumného hocha mě mile pobavilo. Jeho komentář ještě víc. Rozumný hoch se nebál použít tvrdá slova a hned v úvodu mě takto urazil. Vzápětí ve druhé větě mě ovšem nazval kotětem a hned nato máňou, co se jistojistě jmenuje Máňa.
Nebudu zastírat, že jsem význam této věty nepochopila a musela jsem si jí pročíst opakovaně, abych jí vůbec porozuměla. Zbytečně, protože tato věta samo o sobě a celý komentář smysl nemá.
Znám spoustu rozumných hochů, ale tento mezi ně rozhodně nepatří. Rozumný hoch totiž dívkám nenadává, tak jest v základních železných pravidlech slušného chování. Rozumného hocha by to především vůbec nenapadlo. Třeba pro nějakého rozumného hocha má tento film hloubku a máho rád, ale tento to určitě nebude.

Děkuji childofthestarlight a A. E. Storm za jejich podporu a za to, že se mě zastali. Protože A. E. Stormův komentář souvisí s dalším nechvalně adresujícím komentářem, dovolím si ho sem dát, aby Vám neunikli souvislosti. Tak tedy:

[17] A. E. Storm, 14.2.2009 18:26

Docela jsem si užil legrace při čtení těchto komentářů, ale hlavně článku...
Obdivuju autorku, že se odvážila projevit svůj názor, ikdyž si proti sobě poštvala 50% blogů... Obdivuju také "rozumného hocha" protože komentář typu "Tak to teda ne ty kurvo, je to nej film a hloubku to má velkou, to si teda piš kotě", že se Vás odvážím citovat, mně dosti pobavil... Což se stává ojediněle, že by něco tak stupidního u mně vyvolalo tuto reakci...
Sám jsem ten film neviděl a ani to neplánuju. Nechci si kazit svoji představu o upírech...
Slaďák a upíři je jak Barbie a Transformers...

Na to reagovala nějaká slečna:

[20] TeSSiiii, Web, 4.3.2009 11:50

A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!! A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!A. E. Storm má pravdu!!!!!!!!!!!! a ten upír je hodnej!!!vv

Nepochybuji o tom, že A. E. Storm má pravdu a ten upír je hodnej. Ale nestačilo by to říci jednou, aby nás z toho proboha neboleli oči?

21] [*Katy*], Web, 4.3.2009 12:40
VŠICNI STE DEBILOVÉ!!! MÁTO NĚCO DO SEBE... pstě je to romantickej film..!!...jistli se vám to nelíbí tag se na to nedívejte..!!...souhlasím se A.E strom!!! ty seš akorát nějáka debilka...pstě který vadí že všem se to líbí!! akorát néé blbcůům kteří tomu nerozumíí...

Nevím,co to je slovo VŠICNI, ale předpokládám, že to znamená všichni. Stejně tak neznám české slovo tag, což ovšem neznamená, že tag žádný význam nemá. Ba naopak! Má jich fúru! Můžeme se o tom přesvědčit zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Tags
Souhlasíš s A. E. Storm. Dobrá, ale silně pochybuju o tom, že si jeho komentář četla. Protože kdyby ano, nebyla bych debilka jenom já, ale i on.
Zde jsem se také dozvěděla, že jsem blbec, který nerozumí romantickým filmům. Och, jak mě toto dojalo. Říkáš to člověku, který se na plné kolo směje, když v hororu někoho zakuchnou, protože ta krev, to je přece děsná hlína:D, ale říkáš to i člověku, který se rozpláče u každého dojemného konce, který pokaždé brečí u Titaniku, který četl Pýchu a Předsudek, která se stala jeho nejoblíbenější knihou. Ne, já si nemyslím, že nejsem romantická duše a o tobě silně pochybuji, že si článek vůbec četla. Pak by si se totiž mohla dozvědět, že nekoukat se na Twilight ani nejde vzhledem k tomu, že i na blogu s čistou tématikou HP se objevil design s Edwardem a Bellou. Ať chci nebo ne, Twilight je zkrátka všude. Já nekritizuji romantické filmy, já kritizuji Twilight.

Jestli se sem ještě někdy zatouláš, dokaž mi, že nejsi tak přízemní, jak si myslím, a objaj svůj názor bez použití nadávek a bez hanebného komolení češtiny. Věřím, že se to dá.

A pojďme na další komentář:

[18] Poppy, 24.2.2009 10:12

To co tu pises je do zajiste pravda vtom ,ze nikdy nemuze byt takovy pohadkovy vztah ke vztahu patri hadky a i ty krásné chvíle .Ovšem mě se Stmvání líbí ....aspon mi to dodalo trošku FANTAZIE baví mě nadpřirozenost a ten film ...pokud máš menší představivost má smysl . Jen si to umět představit je to ROMÁN a ten takhle obvykle končí bud dobrým koncem nebo tím ,že oba zemřou .... A pokud se ti Film nelíbí nikdo tě přece nenutí se na něj dívat nebo číst články co se píšou prostě přiznej zajímá tě to protože proč bys to jinak četla?

K tomuto komentáři musím nutně dodat to, co jsem dodávala už v předchozím odstavci. poslední kapka pro mě byla, když jsem zavítala na blog s tématikou Harryho Pottera a ze záhlaví spatřila Bellu s pootevřenou pusou (ona snad jiné fotky ani nemá) a charismaticky se na ní tvářícího Edwarda. Mnoho mých oblíbených blogů a autorů se změnilo na Twilight maniaky. A má trpělivost v ten den zkrátka přetekla.

22] Melly, 5.3.2009 09:52
ty asi niesi normalna ze... toto je totalna blbost co si napisala.. mosno si videla film a utvorila sisi vlastny nazor a je rpavda se ten film neni as taky dokonaly ae knihu si asik neciotala se.. ani jednu.. kniha je uplne ina ako film je omnoho lepsia.. a zato ze ty sa nevies.. dostatocne vcitit do toho vzahu co tam oni prezivaju ja nemosem... keby si si to skusila precitat mosno by si pochopila o com je laska.. hej je pravda se takyto vztah mosno neexistuje ae preci si brat nadeje... nas nechaj v tom ze nieco takle krasne existuje a bude pokoj.. a ty sa tym us racej ani nezaoberaj lebo nakoniec ta zrazi strieborne volvo alebo ta zabiju ich fanusikovia:D inac A.E strom ma pravdu!!:D

Dobrá, možná přece jenom máte s tou knížkou pravdu. Ale já jsem si už k Twilight vytvořila takový odpor, že nehodlám ztrácet svůh drahocenný čas jejím čtením. Stejně tak děkuji za upozornění:D. A já zrovna ty Volva tak ráda:D.


Toť vše mý drahocenní přátelé. Hodně tvořím, takže by tu vbrzku mohl přistát nějaký ten výtvor. Stejně tak až o prázdninách chystám rozsáhlou rekonstrukci tohoto blogu. myslím, že bude na co se těšit. Ale teď Vás prosím - nezlobte se na mě, že tu nic nepřibývá. Já ten čas fakt nemám. Arigatou^^

xxx Máňa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu!

°°CLicK°° 100% (482)

Komentáře

1 Miss AvRiL-qaaaa Miss AvRiL-qaaaa | Web | 8. března 2009 v 18:05 | Reagovat

ahoj zajíma tě co Avril řekla o svém novém parfému? tak se koukni ke me  na blog a zjistis

sorry

2 Tiny tot Tiny tot | Web | 8. března 2009 v 18:42 | Reagovat

Tfuj... přečetla jsem si asi ty první čtyři... za prvé bych ti chtěla poděkovat za názor k mému komentáři..

a pozastavila bych se u komentáře od A.E.Storma... nemyslím, že si Máňa proti sobě postavila 50% blogů... já bych to tipla na 80%... =)

3 child of the starlight child of the starlight | 9. března 2009 v 0:03 | Reagovat

No. Tehdá jsem žasl a usmíval se. Nejlepší byl rozumný hoch. :D

4 ONEwithoutNAME^^ ONEwithoutNAME^^ | Web | 10. března 2009 v 13:59 | Reagovat

Přiznávám, že některý ty komentáře by mě docela dodělaly :D a takhle s klidem bych na ně reagovala pouze za přítomnosti sebeovládání, ve kterém trochu pokulhávám xD Jinak taky díky za koment na mém blogu :)

5 TeSSiiii I ♥ TWILIGHT SAGA TeSSiiii I ♥ TWILIGHT SAGA | Web | 12. března 2009 v 18:45 | Reagovat

lol jsem tam i ja

6 Markis Markis | Web | 17. března 2009 v 16:24 | Reagovat

MAŘENKO, SKVĚLÉ!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama