Červen 2007

John...zase fotky a muj nazor na něj-....

30. června 2007 v 14:17 | M______________M |  John Frusciante
jo...takze John......jako vzor mel v basce Hillela....ale to vsichni vi , takze nevim proc vam to řikám....john je zvlastni...spis introvertni....ale jako flea sakra umi hrat....ma pritelkyni....ale to asi taky vsichni vi....nevim co bych o nem psala..prijde mi zvlastni...ale jako v tom dobrymsmyslu.....stejne to co u pisu nikdo necte ptz to nikoho nezajímá=D proste je to clen rhcp, vynikajici osobnost a clovek, kterej si zivot poradne(v dobrym i spatnym smyslu) uzil a ma spoustu nenahraditelnejch zkusenosti.....ostatne proste jako vsichni...prijde mi, ze k sobe proste patrej...spolu toho zazili spoustu...vsichni si prosli zkusenosti s drogami, alkoholem, hnusy proste a vsim moznym...nema cenu to psat o kazdym.....tohle je spis uvaha o vsech clenech tak ale budiz=)))))
a ted ty slibovany fotky....
no...tady mu to zrovna dvakrát nesekne ale dulezity je to, co provadi s tim, co ma vruce!!(tim myslim tu kytaru samozřejmě)=)

flea fotky a muj nazor na nej...

30. června 2007 v 13:29 | máňa |  Red Hot CHili Peppers
muj druhej nej clen....je skvelej...je to blazen kterej umi sakra hrat na basku...ale kdyby jenom to=)jeste nez zacal hrat na basku, hral ...boze..ted mi to vypadlo..naaa trumpetu...myslim...no proste miluje jazz....a je to protse osobnost...stejne jako vsichni clenove tydle skupiny=)))))
par fotek...a prosiim hlasujte dole v anketě....

Nová anketa

30. června 2007 v 13:21 | M______________M |  Red Hot CHili Peppers
tak jo...na prani arcadia zakladam anketu a nasledne o dalsich clenech skupiny...nechci abyste si mysleli, ze posloucham rhcp jen kuli ak........

naky fotky♥♥♥

27. června 2007 v 21:03 | M______________M |  Anthony Kiedis
davam sem naky fotky...nektery sou novejsi, nektery stary....jinak myslim, ze knir uz dal dolu - dobra zpráva pro nas....zasveceni pochopi....

výborná stranka o chicagu

27. června 2007 v 14:52 | M______________M |  Co mě zaujalo
jo......je tam i pár písniček ze soundtracku, ktery furt posloucham.....teda skoro furt=)
klikněte =))))))))

Smutek

27. června 2007 v 14:49 | M______________M |  Co mě zaujalo
Smutek=(
Smutek je uvolnění, projev zklamaných očekávání a přání, jejichž napětí se rozplývá. Smutek zraňuje a bolí, protože jeho podstatou je vzdát se toho, k čemu jsme připoutáni - ať je to zlatá medaile, majetek, nebo milostný vztah - a žít se ztrátou. Jeho příznaky - mdlou pleť, unavené oči, povolenou tvář, nachýlená záda, zplihlá ramena, monotónní, tichý hlas - známe všichni.
Přirozeně se smutkem ze všech sil bojujeme: chceme být štastní. Honba za štěstím je právem všeho lidu, je to všeobecná posedlost. Domníváme se, že jediná cesta ke štěstí a rozzářeným očím se smutku vyhýbá, ale opak je pravdou - radosti dojdeme jen jeho přijetím. Protože smutek je nevyhnutelný, je zdravou odpovědí na rány, které naše očekávání v životě neodvratně dostávají. Chtěli bychom zůstat stejní, ale život se mění: trpíme bolestí z přizpůsobení. Jenže zklamání se nelze vyhnout.

Smutek nás spojuje s jádrem naší zranitelnosti a primárních vazeb, z nichž je spletena sít' našich zkušeností. Je to energie z uvolnění, tanec, pod jehož kroky se rodí uzdravující katarze, tolik důležitá pro plynulost a pružnost naší bytosti. Smutek je transformujícím prostředkem, který zdůrazňuje nevyhnutelnost změny a potřebu růstu a rozpouští naši strnulost a touhu po jistotě, bezpečí, stabilitě. Nenaplní-li se naše očekávání a touhy, nikdy bychom je neměli zpětně hodnotit jen proto, abychom se zbavili bolesti naopak bychom měli doslova i přeneseně zpívat blues.

Snaha vyhýbat se smutku má za následek povrchní štěstí, jistý druh "krabičky smíchu", která maskuje zcela zjevný spodní proud deprese: na takovou stanici je naladěno mnoho životů.
Thoreau má dnes pravdu víc než kdykoli jindy: většina lidí žije v tichém zoufalství, v maskovaném strachu, zlobě a smutku, které se jim naopak stávají stálými hosty.

Děti pláčou často. Neustále je potkává zklamání a ony dávají najevo své neštěstí a nespokojenost. A když se vypláčou, je po neštěstí. Brzy se ale naučí, že pláč a smutek nejsou správné a je radno se jim vyhýbat: "Neplač už", "Nebuď padavka", "Jestli budeš plakat..." atd.
Velice snadno lze upadnout do pasti a snažit se děti chránit před nástrahami života a jeho nevyhnutelnými zklamáními. Pamatuji se, jak jsem jednou vzala svého syna do restaurace na Big Sur, abych mu koupila horkou čokoládu, kterou jako dítě miloval. Ale v restauraci mi řekli, že čokoláda došla. Nikdy předtím se to nestalo. Jonathan ji musí mít. Jonathan ji zbožňuje. Zkoušela jsem to různě: "Nemáte čokoládový sirup a mléko?" "Nemáte nějakou instantní?" Jonathan to pozoroval s rostoucími rozpaky a nakonec mi řekl: "Mami, nech to být. Já jsem jenom zklamaný."

Chráníte sami sebe i své děti před zklamáním, utrpením a smutkem? Uvědomte si, že tím jen sebe i je chráníte před zdravým během života. Taková ochrana není k ničemu. Znám velmi úspěšného podnikatele, který denně "boduje" v práci, má skvělou rodinu a zdánlivě si neodepře žádnou světskou radost. Ale kdykoli se s ním setkám, obklopí nás aura smutku a tíhy - ve skutečnosti se totiž zoufale bojí přiznat si porážku, bolest nebo zklamání. Falešný závoj spokojeného života je popravdě těžkou rouškou deprese, která pokrývá všechno, co dělá, a veškeré zlato jeho života obrací v smetí. Ale on se bojí přiznat si své utrpení sobě i druhým. Uvědomuje si, že jeho domeček z karet by se zhroutil. Kdyby si dovolil plakat, jaká stavidla by tím asi otevřel? Podobně jistě mnozí známe lidi s neustálým smíchem na tváři, který je jen průhlednou zástěrkou skutečných pocitů.

Smutek signalizuje potřebu uvolnit vazby a závislost. Zazpívejte si blues svého života a zjistíte, že projev smutku přináší úlevu a radost. Když vás život zklame a postaví se proti vašim nejhlubším přáním, smutek je upřímnou odpovědí, jejíž očistná energie vysvobodí i všechny ostatní pocity.
Většina Gothiků zažíva smutek právě z toho důvodu, že jsou sami. Nepotlačujte v sobě smutek, pak by to bylo ještě horší...
zdroj:www.satty.blog.cz......satty ma krasnej blog..urcite se ji tam koukněte!!!!stojí to za to....=)))))

stranka z sc=/(

27. června 2007 v 14:43 | M______________M |  Anthony Kiedis
marne ale marne se snazim sehnat sc.....az markis pojede do anglie bo co to rikala, urcite bude tak hodna a koupí mi ho vid?;) ja tu mam jen jednu stranku=(..ale dam jen odkaz, ptz je to moc velky...a nebojte se, ze byste to neprelozili...dyz to prelozim ja, prelozi to vsichni....zasvěcení moje jazykove schopnosti znají=))

záverečné vystoupení roxie a velmy♥

17. června 2007 v 19:32 | M______________M |  Co mě zaujalo
dalsi nejvic pisnicka...proste CHICAGO 4EVER!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥!!!!

Roxie z chicaga

17. června 2007 v 19:29 | M______________M |  Co mě zaujalo
..tahle je moje druha nejoblíbenější......
ROOXIEE HARD!:D:D

neco jen tak:D...

17. června 2007 v 19:20 | M______________M |  Anthony Kiedis
jo...takze sem se kuokala na forum paprik no a zaujal me tam napad s transparentem....tak tady je:D:D:D
1) Throw away your moustage
2) Don´t give your kid name like: "Laďa, Vaňka, Sulgarion, Yyehowel etc.
3) Give her a damn ring
4) Your hair are momentally good, but same you shoud do something with it
5) Please, buy some normal house, not like that before
6) never, please never, borrow your super-cool shirt "Tokyo" to Mrs. Christie
¨
7) Congratulations offcousurse, chceck wwww.baby.com
♥pobavila me nejvic šestka:D ale trojka taky neni spatna....sem zvedava, co to budou mit za dite....♥jen si preju, at neni po heather....ne kecam...:D

Cell Block Tango

14. června 2007 v 14:00 | M______________M |  Co mě zaujalo
nedavno sem videla muzikal chicago....uplne maximalne sem si zamilovala ty pisnicky, dej, tanec, hudbu proste vsechno ze chicaga...nejvic ale cell block tango pisnicku...takze se teste na video a text ....zdroj je tuTU..... je tam i mp3, a navic to slo stahnout s uplnym prehledem....

Cell Block Tango

Pop
Six
Squish
Uh uh
Cicero
Lipschitz!

Pop
Six
Squish
Uh uh
Cicero
Lipschitz!

And now the six merry murderesses
of the Crookem County Jail in their
rendition of "The Cell Block Tango"

Pop
Six
Squish
Uh uh
Cicero
Lipschitz!
(4X)

He had it coming
He had it coming
He only had himself to blame
If you'd have been there
If you'd have seen it
I betcha you would have done the same!

Pop
Six
Squish
Uh uh
Cicero
Lipschitz!
(2X)

You know how people
have these little habits
That get you down. Like Bernie.
Bernie like to chew gum.
No, not chew. POP. So I came home this one day,
And I am really irritated, and
looking for a little sympathy
and there's Bernie layin'
on the couch, drinkin' a beer
and chewin'. No, not chewin'.
Poppin'. So, I said to him,
I said, "You pop that
gum one more time..."
and he did.
So I took the shotgun off the wall
and I fired two warning shots...
...into his head.

He had it coming
He had it coming
He only had himself to blame
If you'd have been there
If you'd have heard it
I betcha you would
Have dome the same!

I met Ezekiel Young from
Salt Lake city about two years ago
and he told me he was single
and we hit it off right away.
So, we started living together.
He'd go to work, he'd come home, I'd
fix him a drink, We'd have dinner.
And then I found out,
"Single" he told me?
Single, my ass. Not only
was he married
...oh, no, he had six wives.
One of those Mormons, you know. So that
night, when he came home, I fixed him
his drink as usual.
You know, some guys just can't hold
their arsenic.

He had it coming
He had it coming
He took a flower
In its prime
And then he used it
And he abused it
It was a murder
But not a crime!

Now, I'm standing in the kitchen
carvin' up the chicken for dinner,
minding my own business,
and in storms my husband Wilbur,
in a jealous rage.
"You been screwin' the milkman,"
he says. He was crazy
and he kept screamin',
"you been screwin the milkman."
And then he ran into my knife.
He ran into my knife ten times!

If you'd have been there
If you'd have seen it
I betcha you would have done the same!

Mit kersek, en itt? Azt mondjok, hogy a hires lakem
lefogta a ferjemet en meg
lecsaptam a fejet. De nem igaz, en artatlan
vagyok. Nem tudom mert mondja
Uncle Sam hogy en tettem. probaltam
a rendorsegen megmayarazni de nem ertettek meg...

Yeah, but did you do it?

UH UH, not guilty!

My sister, Veronica and
I did this double act
and my husband, Charlie,
used to travel round with us.
Now, for the last number in our act,
we did these 20 acrobatic tricks in a row
One,two,three,four,five...splits, spread eagles,
back flips,flip flops, one right after the other.
So this one night before the show we're down at the hotel
Cicero,the three of us,boozin', havin' a few laughs and
we ran out of ice, so I go out to get some.
I come back, open the door, and there's Veronica and
Charlie doing Number Seventeen the spread eagle.
Well, I was in such a state of shock,
I completely blacked out. I can't remember a thing.
It wasn't until later,
when I was washing the blood off my hands
I even knew they were dead.

They had it coming
They had it coming
They had it coming
They had it coming
They had it coming all along
They had it coming all along
I didn't do it
She didn't do it
But if I done it
But if she done it
How could you tell me that I was wrong?

They had it coming
They had it coming
They had it coming
They had it coming
They had it coming
They took a flower
All along
In its prime
I didn't do it
And then they used it
But if I'd done it,
How could you tell me that I was wrong?

I loved Al Lipschitz
more than I can possibly say.
He was a real artistic guy...
sensitive... a painter.
But he was always trying
to find himself.
He'd go out every night
looking for himself
and on the way
he found Ruth,
Gladys,
Rosemary and Irving.
I guess you can say we broke
up because of artistic differences.
He saw himself as alive
and I saw him dead.

The dirty bum, bum, bum, bum, bum
The dirty bum, bum, bum, bum, bum

They had it comin'
[Group 2] They had it comin'
They had it comin'
They had it comin'
They had it comin'
They had it comin'
All along
All along
'Cause if they used us
'Cause if they used us
And they abused us
And they abused us
How could you tell us that we were wrong?

He had it coming
He had it coming
He only had himself to blame.
He only had himself to blame.
If you'd have been there
If you'd have been there
If you'd have seen it
If you'd have seen it
I betcha you would have done the same!

You pop that gum one more time!
Single my ass.
Ten times!
Miert csukott Uncle Same bortonbe.
Number seventeen-the spread eagle.
Artistic differences.

Pop
Six
Squish
Uh uh
Cicero
Lipschitz!

muj nazor na styly....

9. června 2007 v 13:11 | M______________M |  Den za dnem
tak jo...pridam sem muj nazor na styly....cim bych zacla.....treba emo....onehda kdyz sem se dozvedela co to je, ptz sem hledala naky ucesy narazila sem na blog jedny holky...bylo ji trinact a fakt si myslim ze jen stezi byla emo...vite jak sem na to prisla??lidi co ji nadavali a pak se ji snazili jini ubranit tak jim psala ze sou vsichni trapny....ta se to podle me docetla jen z bravicka a nosi to proto ptz je to IN...nechapu tyhle lidi....zalezi na tom, jestli nosite konversky, mate ruzovy a cerny vlasy nebo neco s lebkama??jedine tak ste emo???NE!!!!zalezi na vasem chovani a na stylu hudby....pokud lebky nesnasite, ani konversky, neni duvod je nosit!!!nelibi se vam ,,emo" uces, ale presto milujete emocionalni punkrock??kaslete na emo modu...mate radi zelenou ale neshoduje se s modou emo??noste zelenou....a ted gothic.....placete, ste smutni a poslouchate tvrdou muziku, co ja vim pisete basnicky, nedejbohu se sebeposkuzujete(ale tak proc ne je to vas zivot), ale presto vsechno nenavidite cernou barvu??milujete ruzovou??NOSTE TU!!!je to prece uplne jedno!!dulezity je, jak se citite ...zalezi jenom na tom abyste to byli vy......moje kamaradka treba posloucha jen tvrdej rock a gothic metal ale miluje oranzovou...a libi se ji, tak ji nosi...a taky ze jí sluší!!!!
tim samozrejme nechci rict, abyste je vubec nenosili..ty co je milujou a libi se jim a jeste k tomu se tak citi at je samosebou nosi....ale ty co se jim nelibi??nema cenu se pokouset je nosit...nebyli byste to VY a to prece nechcete ne??takze shrnu muj nazor....noste co se vam libi, poslouchejte, co se vam libi a chovejte se, jak se vam libi a jak vam to vyhovuje..

tak jo...anthony bude mit potomka

2. června 2007 v 10:12 | M______________M |  Anthony Kiedis
tak jo...anthony bude mit potomka s heather christie(přezdívanou nikou) je to modelka a vsichni vo ni rikaj jak je hnusna a to ale me neprijde...me je osobne sympaticka...myslim ze s anthony dobre vybral...tak par fotek niky a anthonyho a jejich budoucího potomka :o :)
[image]
[image]
[image]
[image]
pár společnejch ještě před těhotenstvim niky...
img241/3712/24th20feb202005uj5ii7.png
tahle jejich společná se mi líbí...
a tady pár fotek samotný niky abyste o ní měli představu-...
:))))))

ty zakazany fotky...*IN LOVE*

1. června 2007 v 19:07 | M______________M |  Anthony Kiedis
tak jo...doufam ze me blog nezazaluje--..ale neslo mi to poslat, mela sem preplnenej mail....
ještě předtim chci neco sdelit...tyhle fotky aou k dostani normalne na internetu..takze sou cenzurovany!!!!